22243.
466. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
40 000 HUF
Mappin & Webb angol ezüst (Ag) szerelékes 3 darabos vadász hússzervírozó készlet, agancs markolattal. 1935 körül, jelzett, mesterjegyes, h: 30-35 cm