Brit Virgin-szigetek 1973. 1c - 1$ "II. Erzsébet királynő" (6xklf) érmés boríték, a borítékok a bennük található érmékkel megegyező névértékű bélyegekkel ellátva. Az 1$ érme Ag, az 5-10-25-50c Cu-Ni, az 1c bronz alapanyagú. Elsőnapi bélyegzésekkel, díszmappában. Teljes sor! T:PP
British Virgin Islands 1973. 1 Cent - 1 Dollar "Elisabeth II" (6xdiff) coin envelopes, with stamps matching the encased coin's denominations. The 1 Dollar coin is silver, the 5-10-25 and 50 Cents are Cupro-Nickel and the 1 Cent is bronze. With FDC cancellations, in display case. Full set! C:PP
Albánia 1987. 5L Cu-Ni "Durazzo" érme felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű tájékoztatóval T:UNC patina
Albania 1987. 5 Leke Cu-Ni "Durazzo" coin in envelope with stamp, cancellation and a German language information sheet C:UNC patina
Algéria 1977. 5c Al "FAO" felbélyegzett borítékban, alkalmi bélyegzéssel T:UNC Algeria 1977. 5 Centimes Al "FAO" in envelope with stamp and cancellation C:UNC
Amerikai Egyesült Államok / "ENSZ New York" 1963. 1/2$ Ag felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:UNC patina
USA / "UNO New York" 1963. 1/2 Dollar Ag in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC patina
Amerikai Egyesült Államok / Virgin-szigetek 1968S 5c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:VF USA / Virgin Islands 1968S 5 Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:VF
Amerikai Egyesült Államok 1979D 1$ Cu-Ni "Susan B. Anthony" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:AU USA 1979D 1 Dollar Cu-Ni "Susan B. Anthony" in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:AU
Amerikai Egyesült Államok 1986D 1/2$ Cu-Ni "Szabadság szobor / Bevándorlók nemzete" forgalomba nem került emlékkiadás felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:UNC,AU
USA 1986D 50 Cents Cu-Ni "Statue of Liberty / A Nation of Immigrants" non-circulating commemorative coin in envelope with stamp, cancellation C:UNC,AU
Krause KM#212
Amerikai Egyesült Államok 1986. 1$ Ag érmés borítékban T:UNC kis patina
USA 1986. 1 Dollar Ag in envelope with stamps and cancellations C:UNC small patina
Krause KM#273
Amerikai Egyesült Államok / Palau 1987. 25c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:AU
USA / Palau 1987. 25 Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:AU
Amerikai Egyesült Államok / Puerto Rico 1993. 25c Cu felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:UNC USA / Puerto Rico 1993. 25 Cents Cu in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:UNC
Amerikai Egyesült Államok / Mikronézia 1994P 25c Cu felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű tájékoztatóval T:UNC USA / Micronesia 1994P 25 Cents Cu in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:UNC