Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) + Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Al emlékérem (32mm) T:AU (PP) ujjlenyomat
Bognár György (1944-) 1988. "Államalapító királyunk halálának emlékére 1038-1938 - MÉE / A Szent Jobb országos bemutatása" jelzett Ag emlékérem bársony szütyőben (36,11g/0.835/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat
Adamo BP25
Bognár György (1944-) 1990. "1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag emlékérem (35,74/0.835/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, apró folt
Adamo BP31
Bognár György (1944-) 1991. "76. Küldött Közgyűlés Mosonmagyaróvár OMBKE" egyoldalas bronz plakett (48x40mm) + DN "1892 OMBKE" részben ezüstözött bronz plakett (20x15mm) + Csath Béla: Zsigmondy Vilmos. Bp., 1988. A három együtt dísztokban. T:AU
Bognár György (1944-) 1995. "Szenháromság szobor - Nagykanizsa 1773 / Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995" aranyozott-, ezüstözött fém és bronz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,22g/0.925/50mm) T:PP patina, ujjlenyomat