Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 110

Franciaország ~1900. Szántás kétoldalas, peremen jelzett bronz plakettek, két különböző méretben: 63x101mm és 45x71mm. Szign.: Marie Alexandre Lucien Coudray T:AU,XF nagyméretű hátoldalán patina France ~1900. Plowing two-sided, hallmarked bronze plaque in two sizes: 63x101mm and 45x71mm. Sign.: Marie Alexandre Lucien Coudray C:AU,XF the larger one with patina on the reverse
33300.

Franciaország ~1900. "Szántás" kétoldalas, peremen jelzett bronz plakettek, két különböző méretben: 63x101mm és 45x71mm. Szign.: Marie Alexandre Lucien Coudray T:AU,XF nagyméretű hátoldalán patina France ~1900. "Plowing" two-sided, hallmarked bronze plaque in two sizes: 63x101mm and 45x71mm. Sign.: Marie Alexandre Lucien Coudray C:AU,XF the larger one with patina on the reverse

20 000 HUF
53,05
57,14
Franciaország ~1900. Oktatási és Szépművészeti Minisztérium / Alkalmazott Iparművészet peremén jelzett bronz emlékérem. Szign.: Louis Oscar Roty 80mm) T:AU,XF France ~1900. Ministry of Education and Fine Arts / Art applied to Industry marked on edge Br commemorative medal. MINISTRE DE LINSTRUCTION PUBLIQUE ET DES BEAUX-ARTS / ART APPLIQUE A LINDUSTRIE - VULCAIN SOUMETTANT SON TRAVAILA MINERVE Szign.: Louis Oscar Roty (80mm) C:AU,XF
33301.

Franciaország ~1900. "Oktatási és Szépművészeti Minisztérium / Alkalmazott Iparművészet" peremén jelzett bronz emlékérem. Szign.: Louis Oscar Roty 80mm) T:AU,XF France ~1900. "Ministry of Education and Fine Arts / Art applied to Industry" marked on edge Br commemorative medal. "MINISTRE DE L'INSTRUCTION PUBLIQUE ET DES BEAUX-ARTS / ART APPLIQUE A L'INDUSTRIE - VULCAIN SOUMETTANT SON TRAVAILA MINERVE" Szign.: Louis Oscar Roty (80mm) C:AU,XF

8 000 HUF
21,22
22,86
Franciaország DN Nő könyvvel kétoldalas bronz plakett. Szign.: Henri Dubois (41x51mm) T:AU,XF patina France ND Woman with book double-sided bronze plaque. Sign.: Henri Dubois (41x51mm) C:AU,XF patina
33302.

Franciaország DN "Nő könyvvel" kétoldalas bronz plakett. Szign.: Henri Dubois (41x51mm) T:AU,XF patina France ND "Woman with book" double-sided bronze plaque. Sign.: Henri Dubois (41x51mm) C:AU,XF patina

4 000 HUF
10,61
11,43
Franciaország DN Aratás kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: A. Rivet (50mm) T:AU,XF France ND Reaping double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: A. Rivet (50mm) C:AU,XF
33303.

Franciaország DN "Aratás" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: A. Rivet (50mm) T:AU,XF France ND "Reaping" double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: A. Rivet (50mm) C:AU,XF

7 000 HUF
18,57
20,00
Görögország 1995. Geologorum Conventus - Societas Carpato-Balcanica - Greece - Mente et malleo aranyozott fém emlékérem (36mm) márvány posztamensten (71x71x19mm) T:UNC Greece 1995. Geologorum Conventus - Societas Carpato-Balcanica - Greece - Mente et malleo gilt metal medallion (36mm) on marble postament (71x71x19mm) C:UNC
33304.

3 000 HUF
7,96
8,57
Hollandia 1965. Dr. H.J. van Doorne bronz emlékérem tokban. Szign.: Pieter de Monchy (75mm) T:AU Netherlands 1965. Dr. H.J. van Doorne bronze commemorative medallion in case. Sign.: Pieter de Monchy (75mm) C:AU
33305.

3 000 HUF
7,96
8,57
Izrael ~1989. Jeruzsálem peremen jelzett, bronz emlékérem (70mm) T:1- Israel ~1989. Jerusalem on the edge hallmarked, numbered bronze commemorative medallion (70mm) C:AU
33306.

1 200 HUF
3,18
3,43
Izrael 1984. Áldott legyen a betegek gyógyítója / ...és hamar beheged a sebed - Ézsaiás, 58,8 kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (22,13g/0.935/35mm) T:AU (eredetieg PP) folt Israel 1984. Blessed be the healer of the sick / ...and thy health shall spring forth speeldy - Isaiah, 58,8 double-sided Ag commemorative medallion, hallmark on edge (22,13g/0.935/35mm) C:AU (originally PP) spotted
33307.

Izrael 1984. "Áldott legyen a betegek gyógyítója / ...és hamar beheged a sebed - Ézsaiás, 58,8" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (22,13g/0.935/35mm) T:AU (eredetieg PP) folt Israel 1984. "Blessed be the healer of the sick / ...and thy health shall spring forth speeldy - Isaiah, 58,8" double-sided Ag commemorative medallion, hallmark on edge (22,13g/0.935/35mm) C:AU (originally PP) spotted

7 000 HUF
18,57
20,00
Izrael DN Siratófal jelzett Ag plakett kő posztamensen A. Kedem jelzéssel papírdobozban (bruttó 20,60g/925/68x52mm, posztamens:21x73x30mm) T:1- a plakett elvált a posztamenstől Israel ND Wailing Wall hallmared Ag plaque on stone pedestel. Sign: A. Kedem in paper box (20,60g gross/925/68mm with pedestal) C:UNC plaque aparted from pedestal
33308.

Izrael DN "Siratófal" jelzett Ag plakett kő posztamensen "A. Kedem" jelzéssel papírdobozban (bruttó 20,60g/925/68x52mm, posztamens:21x73x30mm) T:1- a plakett elvált a posztamenstől Israel ND "Wailing Wall" hallmared Ag plaque on stone pedestel. Sign: A. Kedem in paper box (20,60g gross/925/68mm with pedestal) C:UNC plaque aparted from pedestal

7 000 HUF
18,57
20,00
Kanada DN Kanadai Ügyvédi Kamara egyoldalas, aranyozott bronz emlékérem dísztokban (63mm) T:UNC Canada ND Canadian Bar Association one-sided gilt bronze commemorative medallion in original case (63mm) C:UNC
33309.

Kanada DN "Kanadai Ügyvédi Kamara" egyoldalas, aranyozott bronz emlékérem dísztokban (63mm) T:UNC Canada ND "Canadian Bar Association" one-sided gilt bronze commemorative medallion in original case (63mm) C:UNC

3 000 HUF
7,96
8,57
Lengyelország 1982. 15 éves a lengyel kompszolgálat a balti térségben 1967-1982 bronz emlékérem dísztokban (70mm) T:AU kis ph, patina Poland 1982. 15 years polish ferry services across the baltic 1967-1982 bronze commemorative medallion in case (70mm) C:AU small edge error, patina
33310.

Lengyelország 1982. "15 éves a lengyel kompszolgálat a balti térségben 1967-1982" bronz emlékérem dísztokban (70mm) T:AU kis ph, patina Poland 1982. "15 years polish ferry services across the baltic 1967-1982" bronze commemorative medallion in case (70mm) C:AU small edge error, patina

1 200 HUF
3,18
3,43
Lengyelország 1982-1985. Királyok-sorozat (Seria Królewska) 7xklf kétoldalas bronz emlékérem-tétel, benne II. Mieszko, IV. Mieszko, III. Ulászló, II. Kázmér, I. Konrád, II. Ágost, II. Szaniszló Ágost (70mm) T:1,1- Poland 1982-1985. Royal Series (Seria Królewska) 7xdiff two-sided bronze medallion lot, within Mieszko II, Mieszko IV, Wladislaus III, Casimir II, Konrad I, August II, Stanisław August Poniatowski (70mm) C:UNC,AU
33311.

Lengyelország 1982-1985. "Királyok-sorozat (Seria Królewska)" 7xklf kétoldalas bronz emlékérem-tétel, benne II. Mieszko, IV. Mieszko, III. Ulászló, II. Kázmér, I. Konrád, II. Ágost, II. Szaniszló Ágost (70mm) T:1,1- Poland 1982-1985. "Royal Series (Seria Królewska)" 7xdiff two-sided bronze medallion lot, within Mieszko II, Mieszko IV, Wladislaus III, Casimir II, Konrad I, August II, Stanisław August Poniatowski (70mm) C:UNC,AU

4 000 HUF
10,61
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF