9 500 HUF
Johann Ernst Mansfeld(t) (1739-1796), Trattner János Tamás kiadása: gróf Batthyány Lajos (1696-1765) nádor portréja az Aranygyapjas és a Szent István renddel. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett keretben (üveg mögött), kissé foltos, 27x15 cm