11558. 466. Closed Online auction Engravings
4 000 HUF
14
0 HUF
cca 1850-1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Krasznahorka vára. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 13,5x17,5 cm
Photo of the item taken by : szr