11552.
466. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
2 000 HUF
Címeres "Budapest" feliratú ex libris-szel, klisé, papír, jelzés nélkül, 11,5x8,5 cm. In: Gustav Karpeles: Allgemeine Geschichte der Litteratur von ihren Anfängen bis auf die Gegenwart. Erster Band. Berlin, 1891, Grote. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, kopott, sérült gerinccel.