11517.
466. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
32 000 HUF
82,90 EUR, 91,43 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Gesztusok. Olaj, zománcfesték, vászon, 38x90 cm