11512.
466. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül működött (magyar?) festő: Mediterrán város. Olaj, karton. Hátoldalán 26.II.40 datálással. 38x50 cm. Dekoratív fakeretben.