11516.
466. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. közepén működött alföldi festő: Tanya naplementében. Olaj, karton. Javított. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 70×96 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.