11500.
466. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően ázsiai alkotó: Ülő Buddha. Vegyes technika, vászon. 8,5x8 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben.