11458.
466. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Olvashatatlan (... László) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 60x40 cm.