11443.
466. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Kislány portré. Olaj, vászon, kartonon. Sérült. Historizáló, reprezentatív, régi ovális fakeretben. 60x48 cm.