11431.
466. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Napfényes udvar. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 34x47,5 cm