11465.
466. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően távol-keleti alkotó, XX. sz.: Hegyvidéki táj. Akvarell, tus, papír. 25x20. Üvegezett fakeretben.