11374.
466. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően vietnámi alkotó, XX: sz. második fele: Városrészlet kerékpározókkal. Akvarell, selyem. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 55x37,5 cm.