Paintings and graphics Number of items: 986
3134422
10691
466
Other collectibles
Kiss Zoltán (1965-): Tércsomók, 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 1/13, 31x41 cm
4 000 HUF
3143602
10692
466
Other collectibles
Koralevics Rita (1979-): Árnyékban, 2002. Linómetszet, papír, jelzett. 24x32 cm
4 000 HUF
3143077
10693
466
9500
Other collectibles
9 500 HUF
3144929
10694
466
Other collectibles
8 000 HUF
3144918
10695
466
Other collectibles
6 000 HUF
3141875
10696
466
19000
Other collectibles
19 000 HUF
3140997
10697
466
Other collectibles
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/6 számozással. 19x28 cm
4 000 HUF
3141866
10698
466
14000
Other collectibles
Klausz Éva (XX. sz. második fele): Keleti utca. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 43×35 cm
14 000 HUF
3140279
10699
466
55000
Other collectibles
Kozma István (1937-2020): Boglyák. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán a művész címkéjén feliratozott, 50×40 cm / István Kozma (1937-2020): Hay stacks, oil on canvas, unsigned, with the artist's label on the reverse, 50×40 cm.
55 000 HUF
3140794
10700
466
Other collectibles
Kádár Katalin (1951- ): Égi átjáró. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/24), 25,5×36 cm
4 000 HUF
3140911
10701
466
Other collectibles
Kántor János (1947-2018): Dies Irae. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA X/XV számozással. 35,5x39 cm
4 000 HUF
3140913
10702
466
Other collectibles
Kamper László (-): Széthasadófélben, 2007. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II./VII. számozással. 50x37 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035