https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Paintings and graphics Number of items: 986
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2926004
11005
466
0
22000
Paintings and graphics
Other collectibles
Sugár Gábor (1976-): Energia. Akril, vászon, kollázs jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
2841473
11006
466
0
18000
Paintings and graphics
Other collectibles
Sugár Gábor (1976- ): Axo 2. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
3018331
11007
466
0
30000
Paintings and graphics
Other collectibles
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 41x53,5 cm
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
2879468
11008
466
0
30000
Paintings and graphics
Other collectibles
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x59cm
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
3080186
11009
466
0
7000
Paintings and graphics
Other collectibles
Stéhlik Lajos (1907-1997): Táj. Olaj, karton. Jelezve balra lent (töredékesen). Fakeretben. 50x36 cm
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
2642449
11010
466
0
1000
Paintings and graphics
Other collectibles
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm
Starting price:
1 000 HUF
3085390
11011
466
0
4800
Paintings and graphics
Other collectibles
Sáska Tibor (-): Öböl. Olaj, farost, jelzett, jobb felső sarkában kissé sérült, üvegezett fakeretben, 21×15 cm
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
3080339
11012
466
0
8000
Paintings and graphics
Other collectibles
Scholtz Robert Friedrich Karl (1877-1966): Magyar kocsis portréja., Cinkográfia. papír. Jelzett. 45x35 cm DEDIKÁLT Bottka Miklós (1876 - 1941) festőművésznek Szélén a képet nem érintő beszakadásokkal
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3143307
11013
466
0
7000
Paintings and graphics
Other collectibles
Szegő Gizi (1902-1985), 2 db karikatúra: "Cikk-cakk vetés" és "Az áruelosztás csodáiból". Tus, papír, mindkettő jelzett és hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 14,5x21 cm és 28x21 cm
Starting price:
7 000 HUF
3143301
11014
466
0
7000
Paintings and graphics
Other collectibles
Szegő Gizi (1902-1985), 2 db karikatúra: "Ember és természet" és "Tehetségtelen vezető". Tus, akvarell, papír, mindkettő jelzett és hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 25x19 cm és 25x21 cm
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
3143297
11015
466
0
3600
Paintings and graphics
Other collectibles
Szegő Gizi (1902-1985): Hölgyek (karikatúra). Tus, papír, jelzett. Hátoldalán Tollasbál folyóirat bélyegzőjével. 17,5x21 cm
Starting price:
3 600 HUF
3132606
11016
466
0
8000
Paintings and graphics
Other collectibles
Szegő Gizi (1902-1985): Karikatúrák vázlatai, 13 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többsége hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 15,5x21,5 cm körüli méretekben.
Starting price:
8 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment