10 000 HUF
19
Andy Warhol (1928-1987): Mickey Mouse. Ofszet litográfia, papÃr, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 93 /100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsÃtvánnyal. Lapméret 39x59 cm / Ofset Lithography on paper, with certificate 36x36 cm, page size 39x59 cm