500 000 HUF
1 295,34 EUR, 1 428,57 USD
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 133×128 cm / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life. Oil on wood fibre, signed lower left. Framed, 133×128 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE