46 000 HUF
119,17 EUR, 131,43 USD
Biasini Mária (1866-1937): Portré, 1926. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 36,5x27 cm