8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Bitó Ildikó (1966-): Memória III. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. VI./VII. számozással. Lap széle kissé sérült és kissé foltos. 28,5x28,5 cm.