10329. 466. Closed Online auction Paintings and graphics
80 000 HUF
0 HUF
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Interieur. Olaj, vászon, jelezve jobbra középen. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm