360 000 HUF
932,64 EUR, 1 028,57 USD
Csáji Attila (1939-): Organikus spakli kalligráfiák VII., 1964. Olaj, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. A művész korai absztrakt alkotása! 41x58 cm