19 000 HUF
49,22 EUR, 54,29 USD
Ebergényi Amadil (XX. sz. közepe/második fele): Felhőárnyék (Balaton). Akvarell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 32×51 cm