28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Herman Lipót (1884-1972): Női aktok. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent és Herman Lipót hagyatéki bélyegzővel, üvegezett keretben, 22x20 cm