10632. 466. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Jaksa István (1894-1982): Vitorlások (Voloska, Jugoszlávia), 1965. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Jaksa István autográf feliratával. Fakeretben. 40x30 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras