50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
Jurij Tanyigin (1963-), orosz festő: Menyasszony, 1996. Olaj, vászon, faroston, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x42 cm. Dekoratív fakeretben.