10737. 466. Closed Online auction Paintings and graphics
50 000 HUF
0 HUF
KÅ‘rösi Papp Kálmán (1940): Madarak (papagájok). Akvarell, szÃnes tus, papÃr, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Ãœvegezett keretben. 43,5x64 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras