10773. 466. Closed Online auction Paintings and graphics
15 000 HUF
0 HUF
László Gyula (1910-1998): Női akt. Tus, papír, jelzett, László Gyula autográf ajándékozási soraival, üvegezett keretben, 40×27 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras