14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
Macskássy Izolda (1945-2021): Berzsenyi Dániel. Vegyes technika, selyem, jelzett. Kiss Dénes (1936-2013) József Attila-díjas író, költő, műfordítónak ajánlva. Fakeretben. 34x21,5 cm