10834. 466. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF
0 HUF
Magyar Márton (1958-): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1995. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Javított. 50x39,5 cm. Fakeretben.
Photo of the item taken by : nagy_andras