3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Mikola J. Nándor (1911-2006): Város, 1961. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/15). Mikola J. Nándor autográf ajándékozási soraival. Üvegezett fakeretben. 15,5×19,5 cm