28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Nolipa István Pál (1907-1986): Éljen a köztársaság (Május elsejei felvonulás), 1946. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 50x65 cm