75 000 HUF
194,30 EUR, 214,29 USD
Pálnagy Zsigmond (1896-1959): Bibliai jelenet, 1933. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 99×69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!