200 000 HUF
518,13 EUR, 571,43 USD
Salvador Dalí (1904-1989): Hallucinogén ölelés (Les Vitraux-ból). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány AP 7/50 számozással. Üvegezett fakeretben. 41,5x39,5 cm. / lithograph on paper, signed, artist's proof, numbered AP 7/50, framed