42 000 HUF
108,81 EUR, 120,00 USD
Solymosi Miklós (1967-): Színek fehérben (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 120x80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!