11010. 466. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
0 HUF
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. SzÃnes linómetszet, papÃr, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras