8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Szedlák Jánosné (1925-?): Gólyahír a patak partján, 1993. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 34,5x49 cm