7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Szegő Gizi (1902-1985), 2 db karikatúra: "Ember és természet" és "Tehetségtelen vezető". Tus, akvarell, papír, mindkettő jelzett és hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 25x19 cm és 25x21 cm