18 000 HUF
46,63 EUR, 51,43 USD
Szirmainé Bayer Erzsébet (1922-2005): Csendélet, 1988. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 60x50 cm