11141. 466. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
0 HUF
Ujj Martin (1900-1988): Színes ház (Erdély?). Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, hátoldalán román nyelvű kiállítási raglappal. 16,5×24,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras