85 000 HUF
220,21 EUR, 242,86 USD
Ulrichs, Timm (1940-): Körök (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent, számozva balra lent: 53/100, 62x44 cm. Hátoldalán kisebb felületi sérülésekkel (korábbi paszpartuzás nyomaival) / Ulrichs, Timm (1940-): Untitled. Silkscreen on paper, signed lower right, numbered 53/100 lower left, 62x44 cm