4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Würtz Ádám (1927-1994), Mészöly Géza után: Balatoni halásztanya. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 24×38,5 cm