11212. 466. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Zobor Jenő (1898-?): Női hátakt. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 70,5×51 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras