Hencze Tamás (1938-2018): Underground, 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 20/3. 39×22,5 cm. Lapszéli nagyobb és kisebb szakadással. / serigraphy on paper, signed, numbered: 20/3
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Squeeze. Olaj, vászon. Jelezve balra lent és a hátoldalán. 70x50 cm. / oil on canvas, signed lower right and on the reverse
Göllner Elemér (1898-1972): Irtás, 1934. Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal és román kiviteli bélyegzővel. Dekoratív fakeretben. 25x35 cm. Rendkívül ritka, gyűjtői darab a festő brazíliai életművéből!
Mocsay Béla (működött 1920-45 körül): Sztrájktanya előtt (Ferencvárosi utca). Akvarell, tus, toll, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon Ujságrajzolók c. kiállítás, a Munkácsy Céh az Ernst Múzeumban rendezett tárlatának és a Humoros művek a Műcsarnokban rendezett korabeli raglapjával. Üvegezett fakeretben, 27×24 cm
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Melancholia - Ősanyag, 1926. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 44,5×39 cm. Hátoldalán Nemzeti Szalon kissé töredékes raglapjával. Varga Nándor Lajos egyik kiváló, korai grafikája!
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet női alakkal, 1979. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett keretben. 100×70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life, 1979. Pastell on paper, signed upper left. Framed 100×70 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Vágfalvi Ottó (1925-2015): "December" (Balaton). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 20×40 cm