Glass-objects

Number of items: 279

Zempléni huták, 20. sz. eleje, Bütykös kancsó, ón fedéllel. Színtelen hutaüveg, minimális kopással, m: 24 cm
12368.

16 000 HUF
42,44
45,71
Asztali lámpa üveg test, üveg búra, levél mintás, többrétegű, homokfúvott, csiszolt, jelzett (Pataki?) Búra belső felén apró lepattanással 36 cm
12369.

14 000 HUF
37,14
40,00
EDG Enzo De Gasperi gyertyatartó.Jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm
12370.

12 000 HUF
31,83
34,29
Nyolcoldalú karaffa kiöntő, gravírozott monogrammal, zöldre festett, alpakka szerelékkel, kis pattogzással, kopással, m: 22 cm
12371.

13 000 HUF
34,48
37,14
Antik zöld dugós italos üveg m: 21 cm + 6 darab pohár m: 6,5 cm
12372.

14 000 HUF
37,14
40,00
Art deco likőrös készlet. Borostyán színű kristály üveg. Hat személyes, egyik poháron lepattanással. Palack 29 cm
12373.

10 000 HUF
26,53
28,57
Díszpohár. XIX. sz. második fele, cseh. Fehér réteges üveg köszörüléssel, aranykontúrozással és festett rózsamintákkal. Kerek talpon álló tojásdad pohártest, talpánál repedésvonallal, m: 14,5 cm
12374.

10 000 HUF
26,53
28,57
Murano Lavorazione fátyolüveg kínáló, címkével jelzett, hibátlan, 28x28x12 cm
12375.

12 000 HUF
31,83
34,29
Bohémia, Art Deco üveg gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm
12376.

3 000 HUF
7,96
8,57
Nagel Exclusiv Design 9 darabos szett: 6 darabos borospohár szett, kínáló, 2 darab tároló. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm alatt
12377.

10 000 HUF
26,53
28,57
Biedermeier aranyozott hántolt üveg váza. Többrétegű, fújt, hámozott, zománcfestett üveg. Kopott, . m: 23 cm
12378.

7 000 HUF
18,57
20,00
12379.

12 000 HUF
31,83
34,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF