https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Glass-objects Number of items: 279
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2937662
12344
466
0
100000
Glass-objects
Other collectibles
Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
2867225
12345
466
0
300000
Glass-objects
Other collectibles
Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 19227-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm
The item is not available
Starting price:
300 000 HUF
2971865
12346
466
0
60000
Glass-objects
Other collectibles
Kalmár Pál: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, jelzéssel, ingával, hibátlan, 57x34 cm
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
2828069
12347
466
0
40000
Glass-objects
Other collectibles
Murano: Madár pár. Kézzel készült üveg, egyik jelzett, hibátlan állapotban, m: 15-16 cm, h: 19-20 cm, gyűjtői darab!
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
3144475
12348
466
0
6000
Glass-objects
Other collectibles
9 darab Murano figura, jelzés nélkül, közte 1-1 sérüléssel, m: 12 cm alatt
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3142456
12349
466
0
55000
Glass-objects
Other collectibles
cca 1910/30 Moser Karlsbad ametisztszínű bonbonier, oldalán savmaratott és políraranyozott, kentaur figurákat is magába foglaló harci jelenetet ábrázoló frízzel, fedelén körbefutó virágmintával. Négy csonkolt gömb lábon. Jelzett: kézírással gravírozott "Moser Karlsbad" felirat. Minimális pattogzással, d: 14 cm, m: 8,5 cm
Starting price:
55 000 HUF
2207272
12350
466
0
46000
Glass-objects
Other collectibles
Takács Györgyi: Ló motívummal díszített üveg jardiniere, jelzett, hibátlan, 25×25 cm
The item is not available
Starting price:
46 000 HUF
3125008
12351
466
0
40000
Glass-objects
Other collectibles
4 db felvidéki fürdőpohár: Bártfai emlék, Szliácsfürdő (plasztikus virág festéssel), Tátrafüred, Alsó Tátrafüred. XIX: sz vége, formába fújt, kézzel festett, aranyozott, hibátlanok / 4 antique Slovakian bath glassses 8,5-11 cm Egyik füles
Starting price:
40 000 HUF
2797680
12352
466
0
20000
Glass-objects
Other collectibles
L. Dal Borgo Murani Venezia: Design váza. Jelzés nélkül, hibátlan kézzel készült darab, m: 20,5 cm
Starting price:
20 000 HUF
2719227
12353
466
0
24000
Glass-objects
Other collectibles
5db régi Römer pohár, fújt üveg, zománcfestett virágmotívumokkal, aranyozva, 1930 körül, hibátlan, m: 19,5 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
3145348
12354
466
0
22000
Glass-objects
Other collectibles
Murano nagyméretű alexandrit üveg kínáló, Zanetti jelzéssel, hibátlan, h: 63 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
3148889
12355
466
0
30000
Glass-objects
Other collectibles
Tiffany jellegű ólomüveg csillár d: 52 cm Működik, húzós kapcsolóval
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment