Weltkrieg 1914-1915. Brennendes Dorf in Russisch-Polen / Világháború 1914-1915. Égő falu Orosz-Lengyelországban / WWI K.u.K. military, burning village in Russian Poland (EB)
10 db RÉGI tábori postai levelezőlap Óváry Istvánnak küldve feleségétől, Weisz Erzsébettől 1940-44 között + 3 db orosz hadifogoly levelezőlap Balázs Ernőnek küldve 1915-17 között
Zelenika (Bocche), első világháborús olasz légi csapásban megsérült vasútállomás, ez a vasútállomás kötötte össze a Kotori öbölt Szarajevóval / WWI K.u.k. military railway station damaged by an Italian air raid. photo
1917 Aus dem goldenen Buche der Armee Serie II. Rotes Kreuz Postkarte Nr. 260. / Death of Oberleutnant Albert Sánchez de la Cerda, a pilot with the Fourth Bosnia-Herzegovina Infantry Regiment. K.u.K. military art postcard s: Harry Hauser (EK)
1904 Tolna, Einjährig Freiwilliger 2. Escardon / Egy éves önkéntes 2. század katonái. Magyar Imre Hungária körút 99 / Hungarian military, soldiers. photo (EK)
Legiony Polskie II i III Pulk w Karpatach / WWI Polish Legions II & III in the Carpathian Mountains + 1915 Pociag Amunicyiny Bojowy II. Brygady Leg. Polsk. (EK)
1914 Kriegsbildkarte Nr. 20. Der Vormeister und drei Fahrkanoniere des Klagenfurter Kanonenregimentes richten das durch eine eingeschlagene russische Granate umgestürzte Geschütz wieder auf und feuern weiter. Kriegshilfsbüro / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard. Artillerymen of the Klagenfurt Artillery Regiment set up the cannon overturned by a Russian grenade and continue firing s:...