https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 218
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3099217
12578
467
0
5500
Antique
Other collectibles
Thangka, Dhatarattha ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 90x82 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
Starting price:
5 500 HUF
3099293
12579
467
0
5500
Antique
Other collectibles
Wu Daozi után: Arhat majommal. Vászonkép, Kína, XX. sz., 99x40 cm
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
3099296
12580
467
0
5500
Antique
Other collectibles
Hszien-feng kínai császár. Vászonkép, Kína, XX. sz, 99x56 cm
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
3099465
12581
467
0
38000
Antique
Other collectibles
cca 1990, Iparművész sakk készlet. Fújt üvegfigurák, közte magyar trikolor színezéssel, m: 14 cm alatt, savmaratott üvegtábla, fa testtel, kopással 52x52 cm, pót üvegtáblával. A figurák itallal tölthetőek. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
3097249
12582
467
0
20000
Antique
Other collectibles
Carl Zeiss Jena Deltrintem 8x30 távcső, tokjában, jó állapotban
Starting price:
20 000 HUF
3089521
12583
467
0
8000
Antique
Other collectibles
cca 1970, Togo, Hajfonó készlet. Fejtámasz, 5 darab fésű, hajhúzó. Faragott fa, sérüléssel.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3091605
12585
467
0
6000
Antique
Other collectibles
Szecessziós asztali lámpa, bronz és kristály elemekből, oroszlánkörmös lábakon, m: 40 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2879495
12586
467
0
65000
Antique
Other collectibles
XIX. sz. eleje. Püspöksüveg (ezüst brokát, ezüst hímzéssel) szakadásokkal / Bishops hat. 30x40 cm
The item is not available
Starting price:
65 000 HUF
2929742
12587
467
0
38000
Antique
Other collectibles
Türkmén, teke öv. Ezüst és réz, tüziaranyozott, vörös karneolokkal ékesítve, kézzel készített XX. sz. 79x6 cm, br 191g
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
2849010
12588
467
0
20000
Antique
Other collectibles
Régi fotóalbum, aranyozott veretekkel, korához képest megkímélt állapotban, 26x21x6 cm, fotótartó méret: 13,5x9,5 és 8,5x5,5 cm
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
2985771
12589
467
0
28000
Antique
Other collectibles
1900 körül, Japán bronz gyertyatartó pár, kopásnyomokkal, m: 21 cm
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
3070872
12590
467
0
28000
Antique
Other collectibles
Tibeti lámacsengő vadzsrával. Antik tibeti meditációs eszközök, bronz, m: 16 cm, 11x11 cm
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment